logo primeo

Aktualności
Nasze najciekawsze historie

Blog

 • Najlepsze narzędzia do promocji firmy w Internecie Zobacz więcej

  Najlepsze narzędzia do promocji firmy w Internecie

  15.09.2023

  Jak dotrzeć do większej liczby odbiorców i wypromować swoją firmę w Internecie? Odpowiedź na to pytanie kryje się pod dwoma słowami — odpowiedni marketing. Zobacz, z jakich narzędzi Twoja firma może skorzystać, aby zwiększyć swoją rozpoznawalność.

  Skutecznych narzędzi do promowania marki osobistej jest bardzo wiele. Na pewno o kliku z nich już słyszałeś lub jesteś w trakcie użytkowania. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że reklama w sieci jest ważnym elementem funkcjonowania firmy. Wymagający klienci oraz większa konkurencja sprawiają, że bez względu na to, czy Twoja marka dopiero raczkuje, czy świadczy usługi od dłuższego czasu, powinna promować się w sieci.

 • Zainfekowana strona www? Czyli jak zapobiegamy kradzieży danych. Zobacz więcej

  Zainfekowana strona www? Czyli jak zapobiegamy kradzieży danych.

  25.10.2022

  Zawirusowana strona www to koszmar niejednego właściciela witryny. Z roku na rok szkodliwe oprogramowanie staje się coraz bardziej zaawansowane. Wirusy nie tylko mogą uszkodzić stronę www, ale także przejąć dostęp do poufnych danych bez wiedzy użytkownika. Aby uchronić się przed potencjalnym zagrożeniem cyberbezpieczeństwa stron i sklepów naszych klientów, stosujemy odpowiednie środki blokujące szkodliwe ataki.

 • Black Week w Primeo. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów! Zobacz więcej

  Black Week w Primeo. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

  22.11.2021

  Już dziś startujemy z Black Week! W ramach promocji mamy dla Ciebie ekstra rabaty na strony www oraz sklepy internetowe. Jest to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w to, czego Twoja firma potrzebuje, by wyróżnić się w sieci. Sprawdź z jakiej zniżki możesz skorzystać!

 • Jak zoptymalizować stronę internetową pod konkretne wskaźniki Core Web Vitals? Praktyczny poradnik Zobacz więcej

  Jak zoptymalizować stronę internetową pod konkretne wskaźniki Core Web Vitals? Praktyczny poradnik

  12.05.2021

  Google wciąż zmienia swoje algorytmy, ostatnio skupiając się na aspekcie związanym z user experience, czyli doświadczeniami użytkowników stron internetowych. Już w połowie 2021 roku rozpocznie się jedna z największych aktualizacji algorytmu ostatnich lat, wprowadzająca wskaźniki Core Web Vitals, dokładnie oceniające zadowolenie i komfort odbiorców konkretnych witryn. Więcej o tym, czym są Core Web Vitals pisaliśmy TUTAJ. Zmiana ta z pewnością pokazuje nam, w jakim kierunku zmierzają kolejne kroki Google i jak istotne będzie skupienie się na użytkowniku i zapewnieniu mu pełnego komfortu użytkowania serwisów. Jak zoptymalizować stronę internetową pod wskaźniki Core Web Vitals? Co zrobić, aby już teraz przygotować witrynę do zbliżającej się aktualizacji? Podpowiadamy kilka sprawdzonych sposobów.

 • Core Web Vitals, czyli podstawowe wskaźniki internetowe – czym są oraz jak i gdzie je mierzyć? Zobacz więcej

  Core Web Vitals, czyli podstawowe wskaźniki internetowe – czym są oraz jak i gdzie je mierzyć?

  11.05.2021

  Na przestrzeni kolejnych lat sposób korzystania z Internetu znacząco się zmienił. Inaczej eksplorujemy poszczególne witryny, przykładamy większą uwagę do ich zawartości. Coraz większe znaczenie ma dla nas również to, jak na danej stronie internetowej udaje nam się poruszać i znaleźć interesującą nas zawartość. To doświadczenie użytkownika, czyli user experience (UX) ma tutaj ogromne znaczenie dla tego, jak odbieramy i oceniamy daną witrynę. To znaczenie dostrzegł też Google, który od jakiegoś czasu systematycznie wdraża inicjatywę pod nazwą Page Experience, czyli zbioru danych, które oceniają jakość stron pod kątem bezpieczeństwa oraz właśnie oczekiwań i doświadczeń użytkowników.

 • Audyty użyteczności. Wędrówka poznawcza i 10 heurystyk Nielsena. Zobacz więcej

  Audyty użyteczności. Wędrówka poznawcza i 10 heurystyk Nielsena.

  15.12.2020

  Audyt UX i UI, dla niewtajemniczonych brzmi to dosyć enigmatycznie. Dla programistów i deweloperów tworzących programy lub strony internetowe, to standard w tworzeniu jakościowych i skutecznych rozwiązań, zoptymalizowanych nie tylko technicznie i pod kątem konwersji, ale także przejrzystych i przyjaznych użytkownikowi - bo w końcu o to w tym wszystkim chodzi.

 • 10% i 45% zniżki z okazji Black Week. Zobacz więcej

  10% i 45% zniżki z okazji Black Week.

  26.11.2020

  Black Week trwa! W tym roku przygotowaliśmy ekstra rabaty na strony www i sklepy internetowe. Rabat 45% w ofercie NaSTARTUP to najniższa cena w 2020. W tym roku drugiej takiej promocji już nie będzie. 

 • 5 gigantów Doliny Krzemowej. Zobacz więcej

  5 gigantów Doliny Krzemowej.

  11.11.2020

  Udaj się z nami w wirtualną podróż i dowiedz się, co najbardziej zaskoczyło nas w siedzibie Google, Apple, Facebook, Intel i Netflix!

  Ponieważ w obecnych czasach podróżowanie zostało mocno ograniczone, postanowiliśmy zabrać Was w wirtualną podróż po siedzibach słynnych firm z Doliny Krzemowej. Z artykułu dowiecie się też, co najbardziej nas zdziwiło, zaskoczyło i zachwyciło w odwiedzanych miejscach. Jesteście gotowi? Ruszajmy!

 • Nowa strona www i nowa oferta! Zobacz więcej

  Nowa strona www i nowa oferta!

  07.08.2020

  Przygody P, ilustracje wymyślane przez 12 miesięcy i film, na pomysł którego wpadliśmy w 2017 roku. Tak w skrócie przedstawia się nasza nowa strona www. Nowa rzeczywistość, doświadczenia ostatnich lat i Wasze opinie - to z kolei o naszej nowej ofercie. 

 • Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www? Zobacz więcej

  Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www?

  13.07.2020

  Mapy Google to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych usług nie tylko w skali tej marki, ale generalnie pośród wszystkich dostępnych w przeglądarkach internetowych lub smartfonach.

 • Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego? Zobacz więcej

  Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego?

  16.04.2020

  Czy na pewno jesteś gotowy na założenie własnego sklepu internetowego? W końcu potrzeba do tego naprawdę sporo wiedzy i to nie tylko tej związanej ze sprzedawanymi produktami. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na temat tego, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego. Zatem przestań się obawiać, tylko rozpocznij swoją przygodę z e-commerce.

 • Czym jest spam? Jak się przed nim bronić? Zobacz więcej

  Czym jest spam? Jak się przed nim bronić?

  03.02.2020

  Masz problem z nieodpowiednimi treściami, które wręcz zalewają Twoją skrzynkę e-mailową? W takim razie wiedz, że stoją za tym spamerzy. Przy pomocy tej metody chcą nielegalnie zareklamować jakiś produkt bądź wysłać Ci wirus. Dlatego zachowaj ostrożność i dowiedz się, czym jest spam, a także jak z nim walczyć.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.