logo primeo

Zbuduj z nami sklep przynoszący zyski!

Sklepy internetowe_2x

Sklepy internetowe

Oferowane przez nas sklepy internetowe sprawdzą się w każdej branży. Platformy sklepowe z których korzystamy, posiadają pakiet rozbudowanych funkcjonalności (m.in. panel administratora, integracja z systemami płatności on-line, Allegro, Ceneo i z kurierami, zaawansowane możliwości zarządzania katalogiem produktów, wyszukiwarka produktów, koszyk, możliwość dodawania promocji i kuponów rabatowych). 

Zalety naszych sklepów:

 • Integracja z kurierami i dostawcami płatności online

  M.in. Przelewy24, PayU, PayPal, Blik, Blue Media, Tpay, InPost, DPD, FedEx

 • Automatyzacja sprzedaży

  M.in. BaseLinker, Allegro, Amazon

 • Integracja z programami księgowymi i newsletterami

 • Dostęp do statystyk

 • Obsługa kuponów rabatowych i promocji

 • Ciekawy i przejrzysty projekt szaty graficznej

 • Utrzymanie, opieka powdrożeniowa, rozwój deweloperski

 • Możliwość opracowania indywidualnych dodatków / integracji

 • E-commerce management

  Rozwiązania do promocji sklepu: dedykowane pakiety graficzne, posty na social media i do newslettera, kampanie Google Ads, pozycjonowanie naturalne

 • Wersje językowe

Zobacz demo

Realizujemy sklepy w trzech wariantach cenowych. Zobacz wersję demonstracyjną.


Zobacz demo

Rozpoznawalność marki 

Nic tak nie irytuje klienta, jak brak spójności identyfikacyjnej. Wielu kupujących on-line podświadomie zniechęca się do zakupu danego produktu w konkretnym sklepie internetowym, wybierając konkurencyjny. Produkt pozostaje ten sam, a jednak to twoja konkurencja zbiera zyski! Takie zachowanie kupujących może świadczyć o braku zaufania do marki.

Nie tylko w supermarkecie kupujemy towar oczami! Klienci odwiedzający sklepy internetowe podświadomie zwracają uwagę na spójność identyfikacyjną, tj. dobrze dobraną kolorystykę strony, jednakowy kształt przycisków czy intuicyjny proces składania zamówienia. Zakupów w twoim sklepie internetowym dokonają konsumenci, u których twoja oferta wzbudzi zaufanie i uczyni cię wiarygodnym kontrahentem.

Wyszukiwanie produktów_2x

Wyszukiwanie produktów

Daj swoim klientom możliwość łatwego wyszukania interesującego ich produktu. Kupujący nie chcą przeglądać niekończącej się listy produktów, które nie odpowiadają ich zainteresowaniom. Od tego mają przycisk „pokaż wszystkie”. Sklepy internetowe powinny być proste i wygodne w obsłudze.

Większość klientów chce mieć możliwość wyboru interesującej ich kategorii. Przyjazne wyszukiwanie, to także możliwość łatwego powrotu do poprzednio oglądanego produktu. Daj swojemu klientowi czas potrzebny na zastanowienie i dokonanie dobrego wyboru, nie stresując go przy tym ładującymi się w nieskończoność stronami.

Cechy, które wyróżniają nasze sklepy internetowe

 • Otrzymasz indywidualny projekt graficzny

 • Wersja responsywna wliczona w cenę

 • Przejrzysta i czytelna prezentacja oferty

 • Intuicyjny system składania zamówień

 • Responsywny panel administracyjny sklepu

 • Produkt objęty gwarancją

 • Przedstawimy ofertę pasującą do Twojego budżetu

Proces zamówienia

Właściwe przeprowadzenie klienta przez proces zamówienia również ma wpływ na to czy ostatecznie dokona on zakupu. Składanie zamówienia wymaga podjęcia działania przez zamawiającego. Przebieg tego procesu powinien być intuicyjny ale jednocześnie sklepy internetowe powinny zawierać elementy zachęcające kupującego do działania (tzw. CTA - call to action buttons). E-sklep oferowany przez PRIMEO posiada te cechy.

Prezentacja produktu_2x

Prezentacja produktu

To prawda, że przez ekran komputera nie można dotknąć interesującego nas produktu. Podobnie jednak jak w sprzedaży stacjonarnej - tak w sklepie internetowym, nasz produkt powinien być „ładnie opakowany”. Tym internetowym opakowaniem produktu jest właściwa jego prezentacja. Dla klienta ważne jest poznanie szczegółów, np. rozmiaru, składu, kolorów produktu, jak również warunków płatności i sposobu wysyłki. Taki właśnie sklep, skonstruowany na miarę potrzeb klienta, oferuje PRIMEO.

Aby uruchomić stronę www w Internecie, będziesz potrzebował domeny i hostingu. Poczytaj na ich temat tutaj: domenyhosting.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.