PRIMEO to ludzie!

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, jednak w marketingu internetowym i projektowaniu stron www posiadamy wieloletnie doświadczenie. Internet, a w szczególności strony i sklepy internetowe, nie stanową dla nas żadnych tajemnic. Nasza praca jest naszą pasją, a do kolejnych stawianych przed nami wyzwań podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów. Jak ją osiągamy?

Kładziemy ciągły nacisk na rozwój umiejętności. Stale podnosimy swoje kompetencje i powiększamy zakres wiedzy po to, by spełnić Państwa oczekiwania i kreować nowe standardy na rynku. Nasz zespół to połączenie kreatywności i doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Każdego dnia w naszym biurze w Kielcach, wykonujemy szereg projektów i zleceń z zakresu szeroko pojętych działań internetowych. Stawiamy na jakość i współpracę. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o uprzednio przeprowadzoną analizę preferencji i wymagań naszych klientów. Dbamy o ciągłą komunikację, już od etapu przyjęcia zlecenia.

W czym jesteśmy najlepsi ?

Naszą specjalizacją są strony www i aplikacje internetowe. Jesteśmy ekspertami w zakresie sklepów internetowych. Świadczymy usługi związane z pozycjonowaniem i identyfikacją marki. Naszą siedzibą są Kielce, jednak prowadzimy współpracę z przedsiębiorstwami ulokowanymi na terenie całego kraju.

Jeśli planują Państwo zacząć swoją działalność w sieci bądź usprawnić już istniejącą - warto wybrać PRIMEO jako swojego partnera!