logo primeo

Usługi marketingowe związane z promocją
w Internecie świadczymy już od 16 lat.

O nas

about

PRIMEO TO LUDZIE!

Jesteśmy dynamicznym zespołem. W marketingu internetowym i projektowaniu stron www posiadamy wieloletnie doświadczenie. Internet, a w szczególności strony i sklepy internetowe, nie stanową dla nas żadnych tajemnic.

Nasza praca jest naszą pasją, a do kolejnych stawianych przed nami wyzwań podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów. Jak ją osiągamy?

Kładziemy ciągły nacisk na rozwój umiejętności. Stale podnosimy swoje kompetencje i powiększamy zakres wiedzy po to, by spełnić Państwa oczekiwania i kreować nowe standardy na rynku. Nasz zespół to połączenie kreatywności i doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Każdego dnia w naszych biurze w Kielcach, wykonujemy szereg projektów i zleceń z zakresu szeroko pojętych działań internetowych. Stawiamy na jakość i współpracę. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o uprzednio przeprowadzoną analizę preferencji i wymagań naszych klientów. Dbamy o ciągłą komunikację, już od etapu przyjęcia zlecenia.

Czytaj więcej

about_bgr

Kompetencje

Nasze marki

Zaufali nam

CSR

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

"Dzisiaj zarabianie pieniędzy jest bardzo proste. Ale zarabianie pieniędzy, będąc odpowiedzialnym wobec społeczeństwa i próbując ulepszać świat, jest bardzo trudne". - Jack Ma, założyciel Alibaba Group

My postanowiliśmy próbować.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.