logo primeo

Zaawansowane systemy spełniające
najwyższe oczekiwania!

oferta aplikacje internetowe

Aplikacje

Często zdarza się, że zachodzi potrzeba stworzenia systemu, który swoją funkcjonalnością odbiega od standardowych rozwiązań. W takim przypadku oferujemy wykonanie aplikacji internetowej stworzonej indywidualnie dla klienta.

Zapraszamy do Case Study wybranych aplikacji

Więcej aplikacji znajdziesz w naszym portfolio.

Aplikacja internetowa? O co chodzi?

Aplikacja internetowa jest to strona www, która posiada rozbudowaną i zaawansowaną funkcjonalność. Interface aplikacji umożliwia interakcję i komunikację z użytkownikiem. Aplikacja może być otwarta, dostępna dla wszystkich użytkowników Internetu, np.: serwis społecznościowy, katalog usług) lub skierowana dla wybranego środowiska, firmy (np.: system CRM, baza klientów, usług).

Ciągły i szybki rozwój branży IT oraz rosnące wymagania klientów powodują konieczność tworzenia indywidualnych aplikacji internetowych. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, nasza firma oferuje indywidualne rozwiązania swoim klientom.

 

Masz pomysł, nie wiesz jak zacząć?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, zadzwonisz pod numer 412 412 450 lub napiszesz maila a nasz specjalista szczegółowo opowie, jak rozpocząć współpracę z naszą firmą.

Przy tworzeniu indywidualnej aplikacji internetowej, bardzo ważny jest etap analizy potrzeb i tworzenia specyfikacji technicznej. Na podstawie zebranych i ustalonych w na tym etapie informacji tworzone jest oprogramowanie, dlatego do tego etapu przykładamy dużo uwagi.

 

Cały proces realizacji składa się z 6 etapów

 1. Analiza
  Szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań klienta w stosunku do aplikacji internetowej. Prawidłowe i solidne przeprowadzenie tego etapu decyduje w późniejszym czasie o sukcesie i zadowoleniu klienta. Bardzo ważny na tym etapie jest dobry i szybki kontakt z klientem. Wymagane jest również spotkanie, aby dokładnie poznać oczekiwania klienta.
 2. Projektowanie
  Każda aplikacja potrzebuje interfejsu. Grafik (specjalista od projektowania webowego) przygotowuje projekty graficzne elementów aplikacji w oparciu o wytyczne opisane w specyfikacji technicznej. Projektujemy główne ekrany interfejsu po stronie administratora oraz użytkownika.
  Każdy projekt jest przygotowywany w oparciu o przekazane w „brifie” realizacji wytyczne klienta, tak aby spełniał jego wszystkie wymagania oraz wymogi „web-usability” (intuicyjna nawigacja, czytelny i łatwy dostęp do informacji).
 3. Programowanie
  Zaprojektowany interfejs to obraz naszej aplikacji, który będzie wyświetlał się w Internecie. Ożywieniem tego obrazu i nadaniem mu funkcjonalności zajmują się programiści. Tworzą oni kod aplikacji, który sprawi, że aplikacja zacznie działać zgodnie z założoną funkcjonalnością. Często, do zaprogramowania jednej aplikacji, potrzebni są programiści różnych specjalizacji (Front-end, Back-end, integracje z API, UX & Visual Design).
 4. Wdrożenie
  Programista uruchamia aplikację na wskazanym przez klienta serwerze na tymczasowym adresie. Nie masz serwera? Zamów go u nas
 5. Testy
  Kolejnym bardzo ważnym etapem jest etap testowania. W tym czasie aplikacja uruchomiona jest na tymczasowym adresie internetowym, do którego dostęp posiadają klient i pracownicy naszej firmy. Aplikacja zostaje udostępniona użytkownikom, którzy przeprowadzają testy funkcjonalności aplikacji w celu wyszukania najmniejszych nieprawidłowości w jej działaniu. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, przystępujemy do usunięcia błędów i aktualizacji oprogramowania. Etap ten powtarzany jest do uzyskania 100% zgodności oprogramowania ze specyfikacją techniczną.
 6. Analizy i doradztwo
  Uruchomienie aplikacji na głównym adresie serwisu. Na tym etapie aplikacja przeszła wszystkie testy sprawności, a jej funkcjonalność jest zgodna w 100% z założeniami projektu. Uruchomienie następuje tylko na zlecenie klienta.

 

Wybrane technologie

Potrzebujesz aplikacji internetowej?

Skontaktuj się

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.