07.08.2020

Nowa strona www i nowa oferta!

Przygody P, ilustracje wymyślane przez 12 miesięcy i film, na pomysł którego wpadliśmy w 2017 roku. Tak w skrócie przedstawia się nasza nowa strona www. Nowa rzeczywistość, doświadczenia ostatnich lat i Wasze opinie - to z kolei o naszej nowej ofercie. 

Nowa strona www i nowa oferta!

Warto teraz „zajrzeć” do PRIMEO, aby poznać naszą nową ofertę. Na bazie doświadczeń ostatnich miesięcy przygotowaliśmy nowe ciekawe pakiety, które powstały z myślą o zmieniających się potrzebach klientów oraz z uwzględnieniem najnowszych rynkowych trendów. Nowości dotyczą dwóch obszarów: czasu i procesu realizacji. Warto zaznaczyć, że każdy wariant oferty może być w całości realizowany zdalnie, a dziś oznacza to po prostu - bezpiecznie.

nowa oferta Primeo - grafika z cytatem

W ofercie na budowę stron www zmianie uległy ceny i zakres pakietów realizacji. Pakiety dopasowaliśmy lepiej do Waszych potrzeb, a w ofercie pojawiła się nowa gama rozwiązań w ekonomicznej cenie z błyskawicznym procesem realizacji. W przedziale cenowym pomiędzy 39 zł a 3520 zł znajdziecie aż 5 nowych rozwiązań, które w kompleksowy sposób zapewnią Twojej firmie szybki start w internetowej rzeczywistości. Lifting przeszły również pakiety na realizację sklepów internetowych. Za pomocą firmowego bloga chcemy przybliżać Wam zalety cyfryzacji przedsiębiorstw i automatyzacji procesów.

nowa strona www

Przy tej okazji, miło jest nam przedstawić naszą nową stronę www. Zachęcamy do klikania! Na nowej stronie staraliśmy się w bardziej szczegółowy sposób przedstawić nasze portfolio i realizacje z kilkunastu ostatnich miesięcy. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednym miejscu wybrane realizacje zleceń z zakresu marketingu. Ciekawostką jest, że oprócz nowego designu, na stronie www znalazły się także materiały, nad którymi pracowaliśmy od kilku lat. Przykładem mogą być ilustracje wykorzystane na tej podstronie https://primeo.pl/pl/oferta/ czy film, który możecie zobaczyć w zakładce kontaktowej.

Pewne zmiany dotyczą także kanałów naszej komunikacji. Nowością jest profil na vimeo, za pomocą którego lepiej możemy zaprezentować filmy reklamowe naszego autorstwa. Swoją funkcję zmieni także firmowy profil na Facebook. W najbliższych miesiącach będziemy tam prezentować zalety naszego autorskiego systemu obsługi treści DigiPit.cms. Ta platforma jest przez nas rozwijana już od 10 lat i służy jako baza do wielu naszych realizacji, tak stron internetowych jak i zaawansowanych aplikacji. Chcielibyśmy powiedzieć Wam nieco więcej na temat możliwości narzędzia, z którego od wielu lat korzystacie.

Udostępnij

Najlepsze historie

 • Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www? Zobacz więcej

  Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www?

  13.07.2020

  Mapy Google to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych usług nie tylko w skali tej marki, ale generalnie pośród wszystkich dostępnych w przeglądarkach internetowych lub smartfonach.

 • Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego? Zobacz więcej

  Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego?

  16.04.2020

  Czy na pewno jesteś gotowy na założenie własnego sklepu internetowego? W końcu potrzeba do tego naprawdę sporo wiedzy i to nie tylko tej związanej ze sprzedawanymi produktami. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na temat tego, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego. Zatem przestań się obawiać, tylko rozpocznij swoją przygodę z e-commerce.

 • Czym jest spam? Jak się przed nim bronić? Zobacz więcej

  Czym jest spam? Jak się przed nim bronić?

  03.02.2020

  Masz problem z nieodpowiednimi treściami, które wręcz zalewają Twoją skrzynkę e-mailową? W takim razie wiedz, że stoją za tym spamerzy. Przy pomocy tej metody chcą nielegalnie zareklamować jakiś produkt bądź wysłać Ci wirus. Dlatego zachowaj ostrożność i dowiedz się, czym jest spam, a także jak z nim walczyć.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.