Front End Web Developer

Front End Web Developer - ogłoszenie

Pracując z nami będziesz

Tworzyć oprogramowanie, współpracując z innymi programistami
Kodować GUI na podstawie projektów graficznych
Projektować rozwiązania wraz z menadżerem i klientami
Testować oprogramowanie
Uczestniczyć w decyzjach dotyczących technologii

Aplikuj do nas jeżeli

Posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji projektów z wykorzystaniem HTML, CSS (LESS / SASS), Java Script (Angular)
Potrafisz pisać czysty i przejrzysty kod
Znasz standardy W3C
Korzystasz z narzędzi automatyzacji (Grunt)
Lubisz pracować w zespole (GIT)

Oferujemy

Pracę przy projektach dla klientów zagranicznych i największych firm z regionu
Rozwój umiejętności
Wpływ na kierunek rozwoju projektów
Dowolną formę zatrudnienia wg twoich preferencji
Kartę MultiSport
Premie od realizowanych projektów

Praca w biurze w Kielcach, praca zdalna nie jest możliwa.

A tak bardziej na luzie, to chodzi nam konkretnie o

  • osobę, która ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i jest gotowa objąć samodzielne stanowisko 
  • kandydata, który poszukuje dla siebie możliwości rozwoju i w krótkim czasie chciałaby osiągnąć pozycję seniora 
  • pasjonata, który będzie stanowił mocny filar naszego zespołu w swojej dziedzinie 

Pracując w naszym zespole będziesz wykorzystywał / wykorzystywała następujące umiejętności:

Front End Web Developer wykorzystuje HTML, CSS i JavaScript aby kodować wyglądy stron, sklepów i aplikacji internetowych zaprojektowane przez grafików. Aby szybciej i łatwiej używać JavaScript wymagamy znajomości jQuery. Z uwagi na to, że jesteśmy na rynku już 10 lat, nasi klienci stawiają nam coraz większe wymagania, a my robimy wszystko, aby im sprostać. W części naszych projektów wykorzystujemy framework Angular, który tworzy aplikację SPA, dlatego jego znajomość będzie Ci potrzebna. Znasz React zamiast Angulara? Nic nie szkodzi! Chociaż pewnie będziemy chcieli nauczyć Cię filozofii Google ;) Nad wszystkimi aplikacjami pracujemy w całości sami, więc mamy pełny wpływ na to jak one są zrealizowane. Przydatna też będzie znajomość preprocesorów LESS i SASS. Ciekawi Cię dlaczego obu? Sami zmienialiśmy poglądy w tym zakresie, dlatego w części naszych projektów znajdziesz LESS, a w innych SASS. Wszystkie naszej projekty dostosowują się do urządzeń, na których są wyświetlane dlatego responsive i mobile design będziesz u nas wykorzystywał w praktyce. Teraz znasz nas już trochę bardziej więc dodamy do tego, że GIT i systemy kontroli wersji nie mogą być Ci obce. Jesteśmy na rynku od 10 lat, wielu klientów obsługujemy już od dawna więc czasem przyjdzie spojrzeć w nieco starszy kod. Przydatna zatem będzie umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywne podejście do wykonywanych zadań. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu wspaniałych kandydatów z takimi umiejętnościami może pracować zdalnie i przy tej okazji serdecznie dziękujemy, że przysyłacie do nas swoje CV. Niestety! W tej rekrutacji poszukujemy kogoś do pracy w biurze w Kielcach, ponieważ potrzebujemy bieżącej współpracy z zespołem projektowym oraz uczestniczenia w procesach decyzyjnych. 

Jeżeli czujesz, że to oferta właśnie dla Ciebie, wyślij nam swoje CV na adres biuro@primeo.pl 

 

Oferta płatnych praktyk studenckich z programowania!

 

PPS - ogłoszenie

26.11.2019r. - AKTUALIZACJA 

Uprzejmie informujemy, że obecnie pierwszy wolny termin praktyk studenckich to 01 marca 2020 r. 

Jesteś studentem informatyki lub podobnego kierunku? Chciałabyś zostać w przyszłości programistą back-end i tworzyć aplikacje internetowe? Zgłoś się do nas już dziś! 

Na czym polega zawód Back End Developera?

Back End Developer zajmuje się pisaniem kodu aplikacji internetowych, który jest ukryty "pod powierzchnią projektu". Back End Developer nie odpowiada bezpośrednio za wygląd projektu (tym zajmuje się Front End Developer) tylko za jego funkcjonalność. Najczęstsze technologie wykorzystywane przez "Back-enda" to PHP i SQL, a także JavaScript (chociaż ten ostatni może być używany także do programowania front-end). Oprócz pisania kodu, nauczymy Cię także jak go przechowywać, czyli tworzyć repozytoria z użyciem systemu kontroli wersji. 

Minimalna ilość godzin praktyki w jednym miesiącu to 80h. Wyślij nam swoje CV na adres biuro@primeo.pl