logo primeo

Wybierz rozwiązania, które sprzedają
twoje produkty i usługi!
Pozyskaj nowych klientów!

strony internetowe

Strony internetowe

Tworzymy strony i aplikacje internetowe dla przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji społecznych. Kielce, ul. Zagnańska 78A - to właśnie tu mieści się nasza agencja. Jest to lokalne centrum zarządzania projektami realizowanymi na terenie całej Polski. Tworzymy rozwiązania, które pomagają zbudować zaufanie w Internecie i pozyskać nowych klientów.

 

Grafika na miarę oczekiwań… użytkownika?
Przyjemny dla oka projekt graficzny to dziś nie wszystko. Głównym celem podczas projektowania jest uczynienie naszego klienta widocznym w sieci, tak aby jego oferta była dostępna 24/7. Dla osiągnięcia tego celu projektujemy grafikę z uwzględnieniem user experience (UX).

Co to jest User Experience (UX)?

UX to odczucia jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu / usługi, a w naszym przypadku w szczególności ze strony internetowej. Projektowanie UX uwzględnia potrzeby funkcjonalne po to by uczynić stronę www bardziej użyteczną. Dzięki UX Design przeglądanie i kupowanie za pomocą twojej nowej strony staje się przyjemniejsze i powoduje, że klienci chętniej powracają. Dzięki temu zdobywasz zaufanie. Strony internetowe są obecnie wizytówkami firm w sieci. Warto więc aby były one intuicyjne i dopasowane do coraz większych wymagań użytkowników.

 

Responsywne strony internetowe (rwd) strona na smartfona?
Dbamy o funkcjonalność stosując ciekawe rozwiązania i nowinki programistyczne. Wszystkie, wykonane przez nas strony www są responsywne. Oznacza to, że twoja strona wygląda świetnie i funkcjonuje płynnie na wszystkich typach urządzeń mobilnych (od smartfonów po tablety). Projektowanie responsywne zapewnia posiadaczom urządzeń mobilnych stały i komfortowy dostęp do twojej oferty.

Co zyskujesz dzięki responsywnej stronie internetowej?

- grafika dopasowuje się do każdego typu ekranów urządzeń mobilnych
- czas ładowania strony i poszczególnych elementów zostaje ograniczony do minimum
- użytkownik może poruszać się po stronie dzięki przyjaznemu systemowi nawigacji
- twoja strona prezentuje użytkownikowi dokładnie te treści, które chciałbyś aby zobaczył

Dzięki dostępowi do twojej oferty także z urządzeń mobilnych zwiększasz ruch na swojej stronie internetowej. Twoja oferta dociera do szerszego grona odbiorców.

 

Redesign i lifting wizerunku
Usługa ta skierowana jest do firm o ugruntowanej pozycji rynkowej, których nazwy są już rozpoznawalne i cieszą się zaufaniem wśród klientów. Odświeżenie logotypu lub motywu graficznego strony internetowej jest rozwiązaniem marketingowym, które podkreśli dalszy dynamiczny rozwój firmy, podążanie za trendami, pozostawanie w głównym nurcie. Odświeżona szata graficzna twojej strony www to sygnał pozytywnych zmian, który umocni twoją pozycję partnera biznesowego w zmieniającej się rzeczywistości.

Aby uruchomić stronę www w Internecie, będziesz potrzebował domeny i hostingu.

 

Domeny

Domena to adres wykorzystywany w Internecie do zlokalizowania strony www oraz konta e-mail.

Dzięki właściwej domenie adresy twojej strony www oraz skrzynek pocztowych będą unikalne i łatwe do zapamiętania. Korzystając z właściwie dobranego adresu, umożliwisz użytkownikom Internetu dotarcie do ciebie, twojej oferty, produktów lub usług.

 

Hosting

Hosting to twoje miejsce na serwerze przeznaczone na stronę internetową oraz pocztę elektroniczną.

To właśnie dzięki serwerowi twoja strona www jest widoczna dla innych użytkowników sieci. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości konta hostingowe oraz oprogramowanie dbające o ich bezpieczeństwo.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.