logo primeo

26.11.2020

10% i 45% zniżki z okazji Black Week.

Black Week trwa! W tym roku przygotowaliśmy ekstra rabaty na strony www i sklepy internetowe. Rabat 45% w ofercie NaSTARTUP to najniższa cena w 2020. W tym roku drugiej takiej promocji już nie będzie. 

10% i 45% zniżki z okazji Black Week.

PRIMEO

Poznaj nasze zniżki z okazji Black Week! Na nowe zamówienia stron www i sklepów internetowych mamy 10% zniżki od wartości z cennika lub z wyceny. W celu uzyskania szczegółów, zadzoń do nas lub napisz maila.

Chcesz zajrzeć do naszego portfolio? Kliknij tutaj >>

NaSTARTUP

Kup teraz

Jedyna taka promocja w 2020 roku. 45% zniżki na stronę www. W cenie:

 • wybrany szablon graficzny w wersji demonstracyjnej
 • uruchomienie strony www na serwerze
 • serwer 5 GB na pierwszy rok wliczony w cenę
 • system edycji treści (CMS) z panelem w języku polskim
 • szybkie uruchomienie
 • 12 miesięcy gwarancji!

Zobacz strony www objęte promocją https://nastartup.pl/pl/wybierz-szablon/ Do wyboru 52 szablony z różnych branży. Zamówienie złożysz za pomocą formularza zamówienia. Jeśli nie posiadasz własnej domeny, możesz ją zamówić w drugim kroku formularza (wybierz adres strony www).

Okres obowiązywania promocji: 25.11.2020 - 02.12.2020

Udostępnij

Najlepsze historie

 • 5 gigantów Doliny Krzemowej. Zobacz więcej

  5 gigantów Doliny Krzemowej.

  11.11.2020

  Udaj się z nami w wirtualną podróż i dowiedz się, co najbardziej zaskoczyło nas w siedzibie Google, Apple, Facebook, Intel i Netflix!

  Ponieważ w obecnych czasach podróżowanie zostało mocno ograniczone, postanowiliśmy zabrać Was w wirtualną podróż po siedzibach słynnych firm z Doliny Krzemowej. Z artykułu dowiecie się też, co najbardziej nas zdziwiło, zaskoczyło i zachwyciło w odwiedzanych miejscach. Jesteście gotowi? Ruszajmy!

 • Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www? Zobacz więcej

  Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www?

  13.07.2020

  Mapy Google to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych usług nie tylko w skali tej marki, ale generalnie pośród wszystkich dostępnych w przeglądarkach internetowych lub smartfonach.

 • Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego? Zobacz więcej

  Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego?

  16.04.2020

  Czy na pewno jesteś gotowy na założenie własnego sklepu internetowego? W końcu potrzeba do tego naprawdę sporo wiedzy i to nie tylko tej związanej ze sprzedawanymi produktami. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na temat tego, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego. Zatem przestań się obawiać, tylko rozpocznij swoją przygodę z e-commerce.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.