MENU

Zbuduj z nami sklep przynoszący zyski

projekt graficzny Rozpoznawalność marki

Nic tak nie irytuje klienta, jak brak spójności identyfikacyjnej. Wielu kupujących on-line, podświadomie zniechęca się do zakupu danego produktu w konkretnym sklepie internetowym, wybierając konkurencyjny. Produkt pozostaje ten sam, a jednak to Twoja konkurencja zbiera zyski. Takie zachowanie kupujących może świadczyć o braku zaufania do maki. Nie tylko w supermarkecie kupujemy towar oczami! Klienci odwiedzający sklepy internetowe podświadomie zwracają uwagę na spójność identyfikacyjną, tj. dobrze dobraną kolorystykę strony, jednakowy kształt przycisków czy intuicyjny proces składania zamówienia. Zakupów w twoim sklepie internetowym dokonają konsumenci, u których twoja oferta wzbudzi zaufanie i uczyni cię wiarygodnym kontrahentem.

+

basketProces zamówienia

Właściwe przeprowadzenie klienta przez proces zamówienia również ma wpływ na to, czy ostatecznie dokona on zakupu. Składanie zamówienia wymaga podjęcia działania przez zamawiającego. Przebieg tego procesu powinien być intuicyjny, ale jednocześnie sklepy internetowe powinny zawierać elementy zachęcające kupującego do działania (tzw. CTA – call to action buttons). E-sklep oferowany przez PRIMEO posiada te cechy.

+

szukaj Wyszukiwanie produktów

Daj swoim klientom możliwość łatwego wyszukania interesującego ich produktu. Kupujący nie chcą przeglądać niekończącej się listy produktów, które nie odpowiadają ich zainteresowaniom. Od tego mają przycisk „pokaż wszystkie”. Sklepy internetowe powinny być proste i wygodne w obsłudze. Większość klientów chce mieć możliwość wyboru interesującej ich kategorii. Przyjazne wyszukiwanie, to także możliwość łatwego powrotu do poprzednio oglądanego produktu. Daj swojemu klientowi czas potrzebny na zastanowienie i dokonanie dobrego wyboru, nie stresując go przy tym ładującymi się w nieskończoność stronami.

+

onlinestore Prezentacja produktu

To prawda, że przez ekran komputera nie można dotknąć interesującego nas produktu. Podobnie jednak jak w sprzedaży stacjonarnej - tak w sklepie internetowym, nasz produkt powinien być „ładnie opakowany”. Tym internetowym opakowaniem produktu jest właściwa jego prezentacja. Dla klienta ważne jest poznanie szczegółów, np. rozmiaru, składu, kolorów produktu, jak również warunków płatności i sposobu wysyłki. Taki właśnie sklep, skonstruowany na miarę potrzeb klienta, oferuje PRIMEO.

+

Zadzwoń i uzyskaj więcej szczegółów 

arrow-down-rightskontaktuj się z nami

Zalety oferowanego przez nas sklepu internetowego

 • Rozwiązanie sprawdzone przez tysiące klientów - jesteśmy autoryzowanym resellerem platformy Shoper

  reseller

 • Posiada rozbudowany pakiet funkcjonalności

  Panel administratora, sklep zintegrowany z systemami: Płatności On-line, Allegro, Ceneo, Subiekt i z kurierami, zaawansowane możliwości zarządzania katalogiem produktów, możliwość wyszukiwania i łatwe dodawanie nowych produktów, koszyk zakupów, produkty podzielone na kategorie, możliwość dodawania promocji i kuponów rabatowych, integracja z social media i wiele innych.

   • Otrzymujesz bezpłatne wsparcie podczas uruchamiania sklepu

   • Przygotujemy indywidualny projekt graficzny

    Wersja responsywna strony wliczona w cenę, przejrzysta i czytelna prezentacja oferty, intuicyjny system składania zamówień, responsywny panel administracyjny sklepu.

   • Produkt objęty gwarancją

   • Sprawdza się w każdej branży

    Dom i ogród, moda i odzież, zdrowie i uroda, dziecko, sport i turystka, elektronika, inne.

   • W naturalny sposób nauczysz się z niego korzystać

Przykłady zrealizowanych sklepów

Zacznij zarabiać w Internecie!

Przedstawimy ofertę pasującą do twojego budżetu.

zapytaj o ofertę