MENU

Wybierz reklamę wielkiego formatu!

Logo i branding

Podstawą budowania marki jest stworzenie jej wizerunku, w taki sposób aby uwypuklić główne zalety, poprzez wizerunek zaadresować do odpowiedniej grupy odbiorców oraz sprawić, że nawet krótki kontakt pozostawi ślad w pamięci.

Projekty wizytówek i papieru firmowego

Dobrze zaprojektowany logotyp powinien świetnie się prezentować nie tylko na stronie internetowej ale również na materiałach reklamowych w każdym formacie. Budując relację sprzedażową z potencjalnym klientem bardzo ważne są zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Spójna identyfikacja wizualna twojej firmy pomoże sprzedawać twoje produkty!

Plakaty, ulotki, banery i inne materiały drukowane

Budowanie rozpoznawalności marki należy zacząć od spójności. Czy identyfikacja wizualna twojej firmy jest spójna? Sukces znanych marek zbudowany został na spójnej koncepcji przekazu. Rozpoznawalna marka jest właśnie dlatego rozpoznawalna, że w Internecie, na bilbordach, na witrynach sklepowych, opakowaniach, ulotkach czy gadżetach promocyjnych widoczne są elementy spójnej koncepcji graficznej, które bezsprzecznie przywołują skojarzenia z tą właśnie marką. 

Redesign i lifting wizerunku

Usługa ta skierowana jest to firm o ugruntowanej pozycji rynkowej, których nazwy są już rozpoznawalne i cieszą się zaufaniem wśród klientów. Odświeżenie logotypu lub motywu graficznego strony internetowej jest rozwiązaniem marketingowym, które podkreśli dalszy dynamiczny rozwój firmy, podążanie za trendami, pozostawanie w głównym nurcie. Odświeżony logotyp to sygnał pozytywnych zmian, który umocni twoją pozycję partnera biznesowego w zmieniającej się rzeczywistości. 

 
BIK MEBLE after
BIK MEBLE before
Bik Meble - Redesign strony internetowej
 
effector-after
effector-before
Effector - Lifting strony internetowej

Skorzystaj z darmowej wyceny materiałów reklamowych

skontaktuj się z nami