logo primeo

22.11.2021

Black Week w Primeo. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

Już dziś startujemy z Black Week! W ramach promocji mamy dla Ciebie ekstra rabaty na strony www oraz sklepy internetowe. Jest to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w to, czego Twoja firma potrzebuje, by wyróżnić się w sieci. Sprawdź z jakiej zniżki możesz skorzystać!

Black Week w Primeo. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

PRIMEO

Rabaty z okazji Black Week! Na nowe zamówienia stron www i sklepów internetowych, tylko teraz obniżamy ceny o 13%. W celu uzyskania szczegółów, zadzwoń do nas lub napisz maila.

tel.: +48 412 412 450
e-mail: biuro@primeo.pl.

Chcesz zajrzeć do naszego portfolio? Kliknij tutaj >>

Weboon

Kup Teraz!

Mamy dla Ciebie niespodziankę! Aż - 45% rabatu na wszystkie szablony w ofercie Weboon. W tym roku drugiej takiej promocji już nie będzie. Zyskaj nową stronę internetową w tak niskiej cenie!

W cenie otrzymujesz:

 • wybrany szablon graficzny w wersji demonstracyjnej
 • uruchomienie strony www na serwerze
 • serwer 5 GB na pierwszy rok wliczony w cenę
 • system edycji treści (CMS) z panelem w języku polskim
 • szybkie uruchomienie
 • 12 miesięcy gwarancji!


Zobacz strony www objęte promocją https://weboon.pl/pl/wybierz-szablon/ Do wyboru 42 szablony z różnych branż. Zamówienie złożysz za pomocą formularza zamówienia. Jeśli nie posiadasz własnej domeny, możesz ją zamówić w drugim kroku formularza (wybierz adres strony www). Nie czekaj! Kliknij i skorzystaj z wyjątkowej promocji jeszcze w tym roku.

Okres obowiązywania promocji: 22.11.2021- 30.11.2021

Udostępnij

Najlepsze historie

 • 5 gigantów Doliny Krzemowej. Zobacz więcej

  5 gigantów Doliny Krzemowej.

  11.11.2020

  Udaj się z nami w wirtualną podróż i dowiedz się, co najbardziej zaskoczyło nas w siedzibie Google, Apple, Facebook, Intel i Netflix!

  Ponieważ w obecnych czasach podróżowanie zostało mocno ograniczone, postanowiliśmy zabrać Was w wirtualną podróż po siedzibach słynnych firm z Doliny Krzemowej. Z artykułu dowiecie się też, co najbardziej nas zdziwiło, zaskoczyło i zachwyciło w odwiedzanych miejscach. Jesteście gotowi? Ruszajmy!

 • Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www? Zobacz więcej

  Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www?

  13.07.2020

  Mapy Google to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych usług nie tylko w skali tej marki, ale generalnie pośród wszystkich dostępnych w przeglądarkach internetowych lub smartfonach.

 • Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego? Zobacz więcej

  Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego?

  16.04.2020

  Czy na pewno jesteś gotowy na założenie własnego sklepu internetowego? W końcu potrzeba do tego naprawdę sporo wiedzy i to nie tylko tej związanej ze sprzedawanymi produktami. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na temat tego, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego. Zatem przestań się obawiać, tylko rozpocznij swoją przygodę z e-commerce.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.