logo primeo

16.09.2019

PRIMEO pomogło szlifować młode gwiazdy sportu

Zdrowa rywalizacja sportowa, zadowolenie dzieciaków uczestniczących w obozie i spotkanie z mistrzami piłki ręcznej, tak w skrócie możemy podsumować trzecią edycję obozu sportowego Michała Jureckiego i Mateusza Jachlewskiego. W tym roku po raz pierwszy ... 

PRIMEO pomogło szlifować młode gwiazdy sportu

Wsparcie dla obozu MJsCAMP

Obóz MJsCAMP odbył się w dniach 24 czerwca - 04 lipca 2019 roku w Rudnie i zgromadził kilkadziesiąt dzieciaków z całej Polski. W ciągu tych 10 dni młodzi pasjonaci piłki ręcznej mogli trenować swój ukochany sport pod okiem doświadczonych gwiazd, czyli właśnie Michała Jureckiego i Mateusza Jachlewskiego. Zdobywanie praktycznej wiedzy od takich fachowców to nie lada doznanie dla wszystkich młodych adeptów szczypiorniaka, dlatego tak duże zainteresowanie z ich strony wcale nas nie dziwiło. Aktywna forma wypoczynku miała nie tylko pomóc uczestnikom złapać bakcyla, ale też sprawdzić ich na tle rówieśników i co najważniejsze ciekawie spędzić wakacje. Podczas trwania obozu duży nacisk kładziono na piłkę ręczną, ale oprócz tego nie zabrakło oczywiście treningów na basenie, siłowni czy wypraw kajakowych oraz pieszych wędrówek.

Narodziny przyszłych gwiazd piłki ręcznej

Szerokie uśmiechy chłopców, jak i dziewczyn to dowód na to, że wspieranie takich wydarzeń naprawdę ma sens. Do tego, kto wie, ale być może dołożyliśmy tę przysłowiową cegiełkę do narodzin nowej gwiazdy piłki ręcznej. Cenne wskazówki od profesjonalistów związane z grą, jaki i porady na temat wyboru ścieżki kariery są kluczem do popularyzacji tej dyscypliny sportowej. Taki cel właśnie głównie przyświecał obozowi MJsCAMP, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć w tym udział.

PRIMEO na obozie MJsCAMP

Nasze wsparcie dla tego niesamowitego wydarzenia zostało wyróżnione, gdyż logo PRIMEO pojawiło się m.in. na koszulkach trenerów. Poza tym wydano specjalną gazetkę meczową, a jeden egzemplarz trafił również do nas.
Dodatkowo TVP Sport przygotował specjalny materiał z obozu. Cieszymy się, że zawarliśmy współpracę z Fundacją Invictus, dbającą o rozwój młodych szczypiornistów, którzy przez 10 dni mogli po prostu bawić się sportem. Ma to duże znaczenie szczególnie w czasach, gdy dzieci i młodzież spędzają czas głównie przed ekranem komputera i smartfona. Taki chwilowy odpoczynek od wirtualnej rzeczywistości wśród młodzieży przypadł nam do gustu. Szczególnie dlatego, że w trakcie obozu przestrzegano zasady związanej z ograniczonym dostępem do smartfonów do 2-3 godzin dziennie. Tym bardziej że jesteśmy pewni, iż po powrocie dzieciaki zapewne miały okazję nadrobić zaległości. Być może nawet korzystały lub przeglądały strony www, sklepy online czy aplikacje internetowe wykonane przez naszą firmę. 

Gratka dla kibiców piłki ręcznej

koszulka z autografami dla primeo

Koniecznie musimy pochwalić się, że na pamiątkę z tego miłego wydarzenia otrzymaliśmy specjalną koszulkę z autografami Michała Jureckiego oraz Mateusza Jachlewskiego. Jesteśmy pewni, że lada moment zawiśnie w centralnym miejscu naszego biura. Dzięki temu jeszcze długo będziemy pamiętać o tym wydarzeniu.

Sukces obozu MJsCAMP

Ze względu na to, że była to trzecia edycja obozu dla miłośników piłki ręcznej, to chętnych nie brakowało. Ponad 80 miejsc zostało zarezerwowanych w ciągu 4 minut! Z kolei około 300 chętnych osób musiało znaleźć inny sposób na aktywne wakacje i poczekać na przyszłoroczną, już czwartą, edycję. Kluczem do tak dużego zainteresowania byli zapewne trenerzy, czyli Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski, którzy zarażali miłością do piłki ręcznej, a przy okazji uczyli współpracy i szacunku do przeciwników. Nie bez znaczenia były także sielska atmosfera, znakomita pogoda i dostęp do kompleksu sportowego. Nad prawidłowym odżywianiem uczestników czuwał m.in. specjalista ds. prawidłowego żywienia sportowców Paweł Ryckiewicz, dzięki któremu mogli dowiedzieć się, jak jeść smacznie, ale też zdrowo na co dzień oraz w trakcie zawodów czy turniejów. Jednak jak przystało na obóz tak i w tym przypadku, na pierwszym miejscu były przede wszystkim dobra zabawa i radość z aktywnych wakacji w gronie rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Miłe wspomnienia dzieciaków są doskonałym potwierdzeniem, że naprawdę warto być częścią takich inicjatyw.

Udostępnij

Najlepsze historie

 • 5 gigantów Doliny Krzemowej. Zobacz więcej

  5 gigantów Doliny Krzemowej.

  11.11.2020

  Udaj się z nami w wirtualną podróż i dowiedz się, co najbardziej zaskoczyło nas w siedzibie Google, Apple, Facebook, Intel i Netflix!

  Ponieważ w obecnych czasach podróżowanie zostało mocno ograniczone, postanowiliśmy zabrać Was w wirtualną podróż po siedzibach słynnych firm z Doliny Krzemowej. Z artykułu dowiecie się też, co najbardziej nas zdziwiło, zaskoczyło i zachwyciło w odwiedzanych miejscach. Jesteście gotowi? Ruszajmy!

 • Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www? Zobacz więcej

  Jak wstawić standardową mapę Google na stronę www?

  13.07.2020

  Mapy Google to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych usług nie tylko w skali tej marki, ale generalnie pośród wszystkich dostępnych w przeglądarkach internetowych lub smartfonach.

 • Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego? Zobacz więcej

  Co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego?

  16.04.2020

  Czy na pewno jesteś gotowy na założenie własnego sklepu internetowego? W końcu potrzeba do tego naprawdę sporo wiedzy i to nie tylko tej związanej ze sprzedawanymi produktami. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad na temat tego, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na otworzenie sklepu internetowego. Zatem przestań się obawiać, tylko rozpocznij swoją przygodę z e-commerce.

Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.