MENU

Bądź pierwszy w wynikach wyszukiwania Google

growing

SEO (Search Engine Optimalization)

Jest to usługa zmierzająca do stopniowego wzrostu pozycji strony internetowej w rezultatach wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej, co w konsekwencji powoduje wzrost ruchu na optymalizowanej stronie. W Polsce nazywamy tę usługę pozycjonowaniem, gdyż chodzi właśnie o zdobycie odpowiedniej, wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie stron jest obecnie bardzo ważnym elementem kreowania wizerunku firmy w sieci.

W 2014 roku w Polsce powstało 343 000nowych firm: 307 557 indywidualnych działalności gospodarczych oraz 35 657 firm zarejestrowanych w KRS.
Każdego dnia na rynek wprowadzanych jest tysiące nowych produktów i usług, a konsumenci mają coraz większe możliwości wyboru. Wiele z tych firm szybko znika z rynku po prostu dlatego, że ich oferta nie została dostrzeżona przez wystarczającą grupę konsumentów. Odpowiednie pozycjonowanie staje się obowiązkowe, jeśli chcemy zainteresować swoimi produktami czy usługami naszą grupę docelową.

SEO – jak to działa?

Czy po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy twojej firmy albo nazwy twojego kluczowego produktu - twojej strony internetowej nie ma w wynikach wyszukiwania lub znajduje się na bardzo dalekiej pozycji?
Niestety twoja daleka pozycja przekłada się negatywnie na zainteresowanie, którym cieszy się twoja oferta. Jest to moment, w którym należy rozważyć podjęcie działań marketingowych, a przede wszystkim zainteresować się pozycjonowaniem.

SEO Optymalizacja

Pozycjonowanie w PRIMEO to skuteczny sposób na zdobycie własnej pozycji i wyróżnienie się spośród konkurencji

SEO (Search Engine Optimalization)

work Dobór odpowiednich fraz kluczowych

W ramach zgłoszonego zapytania każdy klient otrzymuje wycenę wraz z propozycją fraz kluczowych adekwatnych dla branży, w której działa. Tak jak w przypadku tej podstrony (którą właśnie czytasz) najlepiej pasującą byłaby fraza: pozycjonowanie Kielce.

optymalizacja Optymalizacja serwisu

Współpracę z klientami, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty PRIMEO, zaczynamy od przeprowadzenia audytu strony www. W ramach tej usługi przedstawimy analizę stanu obecnego (m.in. poprzez badanie dokumentów, struktury, tekstów i innych elementów strony). Efektem analizy jest przygotowanie propozycji zmian w serwisie, których wdrożenie przełoży się na lepsze efekty pozycjonowania.

monitor- Bieżące prace optymalizacyjne oraz zdobywanie popularności serwisu

Po dobraniu odpowiednich fraz kluczowych oraz wdrożeniu zaleceń optymalizacyjnych rozpoczynamy prace nad zdobywaniem popularności serwisu. Na bieżąco monitorujemy statystki i sterujemy procesem pozycjonowania twojego serwisu. Stosujemy tylko legalne i bezpieczne metody. Pozycjonowanie stron jest procesem złożonym z wielu różnorodnych czynników. Dopasowujemy się do zmian w algorytmach i polityce pozycjonowania Google. Minimalny okres współpracy w ramach SEO wynosi 3 miesiące. Preferowanym modelem współpracy jest umowa określająca wynagrodzenie ryczałtowe. Wysokość ryczałtu określana jest indywidualnie dla każdego klienta, uwzględniając ilość proponowanych fraz, konkurencyjność i specyfikę branży.

 

Jeśli nie masz jeszcze strony reklamującej twoje produkty lub usługi lub twoja strona wymaga odświeżenia, przed podjęciem decyzji o pozycjonowaniu zajrzyj tutaj
i dowiedz się więcej na temat stron internetowych.

Skorzystaj z darmowej wyceny pozycjonowania

skontaktuj się z nami