MENU

Wybrane realizacje

Czym się zajmujemy

Poznaj nas

PRIMEO Agencja Marketingu Internetowego. Usługi marketingowe związane z promocją w Internecie świadczymy już od 8 lat. Tworzymy aplikacje i strony internetowe dla przedsiębiorców z sektora MŚP oraz organizacji społecznych. Nasza agencja mieści się w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 78a. Jest to lokalne centrum zarządzania projektami realizowanymi na terenie całej Polski. Tworzymy rozwiązania, które pomagają zbudować zaufanie w Internecie i pozyskać nowych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, jednak w marketingu internetowym i projektowaniu stron www posiadamy wieloletnie doświadczenie. Internet, a w szczególności strony i sklepy internetowe, nie stanową dla nas żadnych tajemnic. Nasza praca jest naszą pasją, a do kolejnych stawianych przed nami wyzwań podchodzimy z niezwykłym zaangażowaniem. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów. Jak ją osiągamy?

Primeo to ludzie!
Kładziemy ciągły nacisk na rozwój umiejętności. Stale podnosimy swoje kompetencje i powiększamy zakres wiedzy po to, by spełnić Państwa oczekiwania i kreować nowe standardy na rynku. Nasz zespół to połącznie kreatywności i doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Każdego dnia w naszej pracowni, mieszczącej się w Kielcach, wykonujemy szereg projektów i zleceń z zakresu szeroko pojętych działań internetowych. Stawiamy na jakość i współpracę. Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o uprzednio przeprowadzoną analizę preferencji i wymagań naszych klientów. Dbamy o ciągłą komunikację, już od etapu przyjęcia zlecenia.

W czym jesteśmy najlepsi?
Naszą specjalizacją są strony www i aplikacje internetowe. Jesteśmy ekspertami w zakresie sklepów internetowych. Świadczymy usługi związane z pozycjonowaniem i identyfikacją marki. Naszą siedzibą są Kielce, jednak prowadzimy współpracę z przedsiębiorstwami ulokowanymi na terenie całego kraju. Jeśli planują Państwo zacząć swoją działalność w sieci bądź usprawnić już istniejącą- warto wybrać Primeo jako swojego partnera!

+